İddaa ve AT Yarışı Tahmin Scripti V1
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

400.00 250.00

2147483647

İDDAA & AT YARIŞI

Php + Mysql

20 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

Yepyeni Profesyonel Scriptimizle Karşınızdayız. Artık Sizde İddaa Ve At Yarışı Tecrübelerinizden ve Tahminlerinizden Para Kazanabileceksiniz..!

 

SİSTEM ÖZELİKLERİ

SINIRSIZ YAZAR EKLEME / GÜNCELLEME

YAZAR PANELİ GİRİŞİ

ÖZEL ADMİN TAHMİNLERİ EKLEME / GÜNCELLEME

SINIRSIZ ÜYE OLUNABİLME

ÜYE OTURUMU AÇIKKEN BAŞKA BİR PC'DEN GİRİLMESİNİ ENGELLEME

VİP ÜYELİK SİSTEMİ 

PAYPAL VE BANKA HAVALESİ

YAZI VİP ÜYE Mİ HERKES Mİ GÖRSÜN SİSTEMİ

YORUM SİSTEMİ

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMA CEVAP YAZILABİLME ÖZELLİĞİ

İLETİŞİM SAYFASI

GİBİ SAYAMADIĞIMIZ BİR ÇOK ÖZELLİK....

SİSTEM HAKKINDA BAHSEDMİŞ OLURSAK SİSTEMİN ÇALIŞMA PRENSİBİ ŞU ŞEKİLDEDİ YAZAR, YAZAR PANELİNE GİRİŞ YAPAR VE TAHMİNİNİ SİSTEME EKLER ADMİN EKLENEN BU TAHMİNİ YÖNETİM PANELİNDE GÖRÜR VE YAZIYI KATEGORİYE GÖRE DAĞITIR.

ÖRNEĞİN; ADMİN YAZININ SLİDERDA ÇIKMASINI BAŞARI TAHMİNLER DE ÇIKMASINI SON TAHMİNLERDE ÇIKMASI GİBİ SİSTENİN DEĞİŞİK NOKTALARINA TEK TUŞLA TAHMİNİ SİTEDE İSTEDİĞİ NOKTAYA ATAYABİLİR.

VE YAZININ HERKES TARAFINDAN MI YOKSA SADECE VİP ÜYE TARAFINDAN GÖRÜLMESİ SEÇENEKLERİNİDE BELİRLER. VİP ÜYELERDE SİSTEME ÜYE OLMAK İÇİN PAYPAL YADA BANKA HAVALESİNİ KULLANIR.

PAYPAL İLE YAPILAN ÖDEMEDE KİŞİ ÖDEME SEÇENEĞİNİ SEÇER VE SİSTEM OTOMATİKMEN SATIN ALDIĞI VİP GÜN SÜRESİNİ KİŞİNİN ÜYELİK PROFİLİNE ATAR. VE KİŞİ 15 GÜNLÜK VİP ÜYELİK ALMIŞSA 15 GÜN BOYUNCA TAHMİNLERİ GÖRÜR VE 15 GÜN BİTTİKTEN SONRA SİSTEM ONU OTOMATİKMEN NORMAL ÜYE YAPAR.

AYNI ZAMANDA SİSTEMDE YORUM YAPABİLME VE DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMA CEVAP YAZILABİLME ÖZELLİĞİDE MEVCUTTUR. YAPILAN YORUMLAR ADMİN ONAYINDAN SONRA YAYINA GİRER.

AYNI ZAMANDA BİR ÜYE SİSTEME GİRİŞ YAPMIŞSA VE ONLİNE İSE BAŞKA BİR KİŞİNİN FARKLI BİR PCDEN İLK SİSTEME GİRİŞ YAPAN ÜYENİN BİLGİSİYLE SİSTEME GİRMESİNİ ENGELLEME ÖZELLİĞİDE MEVCUTTUR

KISACASI BU FİYATA BU PROFESYONEL SCRİPTİ BULAMAZSINIZ.!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

SMS ABONELİK